KONST / Litografier / Färglitografi 13846525
nr 1384 6525
Kristina Jöred
(1913-2003), Sverige
Färglitografi, Flicka med katt. Signerad, numrerad 235/360, yttermått inklusive ram: 62x47 cm
Kristina Jöred, svensk bildkonstnär född 1913, död 2003.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 15 mars 2021
kl 19:09:06
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr
Kristina Jöred
Läs mer om Kristina Jöred